KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12354313
nr 1235 4313
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Walter du Halde (f. 1919). Mor och barn. Olja på duk, signerad. 60x50 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:17:23
15/2 22:59:59
300 kr
16/2 23:59:55
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde